مزون لباس زنانه در تهران

مزون مُدینه دوخت انواع لباس شب عروس نامزدی اداری مانتو پالتو در تهران

مزون مُدینه پذیرش سفارش و طراحی و دوخت انواع لباس شب لباس عروس و نامزدی طراحی و دوخت لباس اداری و فرم مدارس طراحی و دوخت انواع مانتو و پالتو طراحی و دوخت لباس بچگانه

مزون مُدینه دوخت انواع لباس شب عروس نامزدی اداری مانتو پالتو در تهران

مزون مُدینه پذیرش سفارش و طراحی و دوخت انواع لباس شب لباس عروس و نامزدی طراحی و دوخت لباس اداری و فرم مدارس طراحی و دوخت انواع مانتو و پالتو طراحی و دوخت لباس بچگانه

مزون مُدینه - 09925544799 طیبی
طراحی و دوخت انواع لباس شب لباس عروس لباس نامزدی
طراحی و دوخت لباس اداری و فرم مدارس طراحی و دوخت انواع مانتو و پالتو طراحی و دوخت انواع لباس بچگانه در تهران
با 30 سال سابقه کاری
با مدیریت سرکار خانم منصوری

بهترین طراحان لباس

پنجشنبه, ۲۶ دی ۱۳۹۸، ۱۰:۲۹ ب.ظ

بهترین طراحان لباس

مزون مُدینه  بهترین طراحان لباس

 

15 نفر از بهترین طراحان لباسی که تا کنون شناخته شده اند

 

الکساندرا مک کوئین می گوید : به نظر من زیبایی در همه چیز وجو دارد. چیز هایی که مردم عادی زشت می دانند، من می توانم زیبایی هایشان را کشف کنم و بنگرم.
همان طور که می دانید، خیلی سخت است بخواهیم تصمیم بگیریم بهترین طراح لباس در دنیا چه کسی است. از آن جایی که سلیقه ها قابل مقایسه نیستند تصمیم گرفتیم به تمامی نوابغ در طراحی لباس احترام بگذاریم و از آن جایی که نمی توانستیم فقط به معرفی طراحان لباس مورد علاقه ی خود بپردازیم، آن ها در لیستی که به ترتیب حروف الفبا می باشد جمع آوری کردیم.

 

1.الکساندره مک کوئین

الکساندره مک کوئین قبل از شروع مارک تجاری خود در سال 1992 بر روی مهارت های خیاطی خود با نام های شگفت انگیری همچون شپار، بریتانیا و ناتان و رومئو گیگلی کار کرد. او برای مد و طراحی های فوق العاده اش شناخته شده بود. مک کوئین زندگی خود را به نمایش گذاشت و جهان مد را تکان داد و هرچند که در سال 2010 همه او را شناختند.

الکساندره مک کوئین

 

2.کلوین کلین

کلوین کلین در نیویورک درس مد خوانده و برای یک دوزنده ی کت و شلوار کار می کرده است. در سال 1969 شرکت خود را تاسیس کرد که ابتدا به عنوان تولید کننده کت و شلوار شناخته شده بود اما سپس خط تولید لباس های ورزشی اش محبوب شد. او برای طراحی لباس بانوان تا کنون سه جایزه coty دریافت کرده است.

کلوین کلین

 

3.کارولینا هررا

بصیرت یک کیفیت قوی زنانه است و من این غریزه را به کار خودم اعمال کرده ام. این یکی از نقل قول های مورد علاقه ی ما توسط کارولینا هررا است و فکر می کنیم او الهام بخش واقعی برای مد زنان در سراسر دنیاست. کارولینا به طور منظم در فهرست بهترین طراحان مد لباس در 80 سالگی شناخته شد.در سال 2008 او جایزه achievement lifetime از شورای طراحان مد در آمریکا را به خود اختصاص داد.

کارولینا هررا

 

4.کریستین دیور

هنگامی که کریستین دیور مجموعه "نگاه جدید" خود را در سال 1947 راه اندازی کرد، به شدت جهت مد اواسط قرن را تغییر داد و جهان را به یک ایده جدید از شیکی، پس از جنگ پاریس کشاند. دامن های شکل زنگ، شانه های گرد و سینه بند، کار دیور را متفاوت و قابل احترام ساخت. دیور جهان مد را با طوفان به ارمغان آورد و هرگز در طول سرپرستی خود، نام تجاری دیور مجموعه ای نامنظم تولید نکرده است.

کریستین دیور

 

5.کریستین لوبوتین

کریستین لوبوتین در سال 1963 در فرانسه به دنیا آمد. در سن 16 سالگی از مدرسه اخراج شد و دو سال بعد برای طراح کفش فوق العاده چارلی جردن کار کرد. حدود سال 1990 لوبوتین خط تولید کفش های زنانه ی خود را تاسیس کرد. در سال 1993 بود که کفش های افسانه ای قرمز رنگ خود را تولید کرد. مارک لوبوتین یکی از موارد مورد علاقه ی ما است و همه به کفش های منحصر به فرد او علاقه مند هستیم.

کریستین لوبوتین

 

6.کریستین لاکروئیکس

کریستین لاکروئیکس استعداد های خود را برای تولید عینک های فانتزی صرف می کند. لاکروئیکس در دهه 80 روی کار آمد و خانه ی مد خود را تاسیس کرد و بلافاصله جهان را در آتشی از طرح ها و رنگ ها انداخت. " دیدن اینکه همه یکسان لباس پوشیده باشند را دوست ندارم". این یکی از بهترین جملات لاکروئیکس هست که نشان دهنده ی این است که برای لباس هایی منحصر به فرد در دنیای مد می جنگد.

کریستین لاکروئیکس

 

7.کوکوچنل

" شیک پوشی باید در عین حال راحت باشد، در غیر این صورت اسمش شیک نخواهند بود". هیچ جمله ی دیگری از زنی که به ما لباس کوچک مشکی هدیه داد، نمی تواند انقدر مناسب باشد. او در اگوست 1883، 19 اگوست در فرانسه به دنیا آمد و بخاطر طراحی های بی انتهای مارک های تجاری و لباس های کوچک مشکی مشهور شد. چنل قبل از باز کردن اولین فروشگاه خود در سال 1919، به عنوان یک خواننده مشغول به کار بود. در دهه 1920 بود که او اولین عطر خود، کت و شلوار و لباس های کوچکش را معرفی کرد.

کوکوچنل

 

8.کریستوبال بالنسیاگا

کریستوبال بالنسیاگا در 21 جون سال 1895 به دنیا آمد. زمانی که کودک بود در طراحی لباس تحصیل کرد و بعد از آن در سن 20 سالگی برند خود را راه اندازی کرد و به عنوان سرپرست طراحان لباس اسپانیایی مشغول به کار شد. او در سال 1937به دلیل جنگ داخلی اسپانیا به پاریس نقل مکان کرد. طراحان بالنسیگا به خاطر لباس های شنل دار، لباس هایی که قسمت کمر ندارند، و استفاده از پلاستیک برای لباس های بارانی معروف شدند. کریستوبال در سال 1972در والنسیا، اسپانیا دار فانی را وداع گفت.

کریستوبال بالنسیاگا

 

9.دولچی اند گابانا

"ما عاشق بدن بانوان هستیم. کوکو چنل اشتباه گفت که مردان قادر به طراحی لباس برای بانوان نیستند. بانوان درباره خودشان بیش از حد می دانند و می خواهند نیاز هایشان را با طراحی های لباس برطرف کند" . ایده ی قدرت بانوان، استایل بانوان همان قدر برای دولچی گابانا اهمیت دارد که برای شما دارد. در سال 1985 اولین کالکشن خود را در میلان به نمایش گذاشتند و تم اصلی خود، بیوه های اهل جزیره سیلیسی، تسبیح های کاتولیک کیتچ را ساختند. مسلما دولچی و گابانا از طراحان قدرتمند و تاثیرگذار در زمان ما هستند.

دولچی اند گابانا

 

10.دوناتلا ورساچ

در اواخر دهه 1970 بود که دوناتلا به عنوان مشاور و متفکر برادرش، جیانی مشغول به کار شد. سپس در دهه 1980 به عنوان طراح لباس در شرکت ورسوس مشغول به کار شد. بعداز اینکه در سال 1997 برادرش به قتل رسید او به کارگردان خلاق گروه ورساچ تبدیل شد. او مطمئن شد که فروشگاه ورساچ فروشگاهی متفاوت در سراسر، به خصوص میلان و نیویورک باشد. سلبریتی های معروف مثل جنیفر لوپز و مدونا کالکشن های لباس، لوازم ارایشی و لوازم جانبی این شرکت را تایید کرده اند.

دوناتلا ورساچ

 

11.دونا کارن

دونا کارن 66 ساله قطعا یکی از موثر ترین طراحان لباس در دنیا است. خط تولید لباس هایش برای بانوانی تولید شد که می خواستد یک راست از سر کار به مهمانی شبانه بروند. عناصر شیک و عملی با قطعات فریبنده و زنانه مخلوط می شوند. به طور خلاصه، دانا کارن تاثیر پایداری بر جهان لباس به نمایش گذاشت و شهرت در نیویورک را به جریان اصلی تبدیل کرد.

دونا کارن

 

12.السا شیاپرلی

یکی از بهترین طراحان لباس در 10 سپتامبر سال 1890 در ایتالیا به دنیا آمد. او پس از مدتی کار در بوتیکی در نیویورک، به پاریس جایی که شروع به طراحی لباس های خودش کرد، مهاجرت کرد. کار و احساس او شکل مد لباس را در دهه های 1920 و 30 شکل داد و لباس هایش توسط برخی از معروف ترین زنان جهان، از جمله بازیگر آمریکایی مثل گرتاگاربو پوشیده شد. او در 13 نوامبر سال 1973 دار فانی را وداع گفت.

السا شیاپرلی

 

13.املیو پوچی

املیو پوچی، طراح مد مشهور به عنوان شاهزاده چاپ، برای شانونگ شنگون"شلوار پوچی" شناخته شده است و لباس های ابریشمی زیبایی را دوخته است. لباس های رنگارنگ و لباس ها غیررسمی برای خدمه های پرواز از اولین کارهای او بود. بعد پوچی عطر ها و لباس های مردانه را طراحی کرد. او همچنین به عنوان عضو پارلمان ایتالیا خدمت کرده است.

 

املیو پوچی

 

مطالب بیشتر :  معروف ترین و برترین طراحان لباس ایرانی

                       طراحان لباس چه کار می کنند؟

منبع :

https://tarahilebas.com/

مزون در تهران مزون مدینه لباس مجلسی زنانه

09125073368

لطفا نظرتون رو در قسمت زیر درج کنید.

 

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی