مزون لباس زنانه در تهران

مزون مُدینه دوخت انواع لباس شب عروس نامزدی اداری مانتو پالتو در تهران

مزون مُدینه پذیرش سفارش و طراحی و دوخت انواع لباس شب لباس عروس و نامزدی طراحی و دوخت لباس اداری و فرم مدارس طراحی و دوخت انواع مانتو و پالتو طراحی و دوخت لباس بچگانه

مزون مُدینه دوخت انواع لباس شب عروس نامزدی اداری مانتو پالتو در تهران

مزون مُدینه پذیرش سفارش و طراحی و دوخت انواع لباس شب لباس عروس و نامزدی طراحی و دوخت لباس اداری و فرم مدارس طراحی و دوخت انواع مانتو و پالتو طراحی و دوخت لباس بچگانه

مزون مُدینه - 09125073368 منصوری
طراحی و دوخت انواع لباس شب لباس عروس لباس نامزدی
طراحی و دوخت لباس اداری و فرم مدارس طراحی و دوخت انواع مانتو و پالتو طراحی و دوخت انواع لباس بچگانه در تهران
با 30 سال سابقه کاری
با مدیریت سرکار خانم منصوری

بایگانی

روز خواستگاری چی بپوشیم؟

شنبه, ۱۴ دی ۱۳۹۸، ۰۵:۱۲ ب.ظ

روز خواستگاری چی بپوشیم؟

مزون مُدینه  روز خواستگاری چی بپوشیم؟

 

خواستگاری اولین مواجهه رسمی شما با خانواده همسر احتمالی تان است. هرچند ظاهر آدم ها الزاما با باطن شان یکی نیست، ولی حتما می تواند تاثیر مثبت یا منفی جدی داشته باشد.

روز خواستگاری چی بپوشیم

مدل آرایش جلسه خواستگاری

مدل آرایشی که برای جلسه خواستگاری انتخاب می کنید اهمیت زیادی دارد. این سبک تا همیشه در ذهن خواستگار شما به عنوان اولین برخورد باقی می ماند. ضمن اینکه خانواده او هم حضور دارند و شما را قضاوت خواهند کرد. پیشنهاد ما این است که در جلسه خواستگاری آرایشی بسیار ملایم داشته باشید. اول مرطوب کننده بزنید. بعد کرم پودر و کانسیلر هم رنگ پوست خودتان یا کمی روشن تر انتخاب کنید. وقتی کرم پودر خوب روی پوست تان خوابید رژ گونه ملایم بزنید و ریمل پر. در این مرحله می توانید به راحتی قید خط چشم را بزنید یا یک خط خیلی نازک بکشید. در نهایت رژ لب بسیار ملایم صورتی یا رنگ لب تکمیل کننده آرایش شما خواهد بود. از رژ لب قرمز یا خط لب تیره دوری کنید تا آرایش دخترانه و ملایم داشته باشید.

مدل آرایش جلسه خواستگاری  

لباس خواستگاری، حالا چی بپوشم؟

بعضی نکات مهم برای انتخاب لباس خواستگاری شامل موارد زیر می شود:
کت و دامن، کت و شلوار و شومیز و شلوار گزینه های پیش روی شما هستند. گزینه آخر نیمه رسمی است.

روز خواستگاری چی بپوشیم

در جلسه خواستگاری به هیچ وجه سراغ پوشیدن لباس جین نروید، چه شلوار و چه شومیز.
دامن شما باید تا روی زانو یا زیر آن باشد و با یک جوراب شلواری ضخیم پوشیده شود.
اگر قدتان کوتاه است بهتر است بین رنگ کت و شلوار یا کت و دامن تان هماهنگی وجود داشته باشد.
اگر قد بلند هستید می توانید از کت و شلواری استفاده کنید که کمی دم پا دارد.
فقط در صورتی سراغ رنگ های تیره بروید که اضافه وزن داشته باشید. در غیر این صورت رنگ های روشن و جذاب بپوشید.
به انعکاس رنگ ها روی پوست تان دقت کنید.
بهتر است بین آرایش و رنگ لباس تان هماهنگی وجود داشته باشد. مثلا اگر کت و دامن گلبهی پوشیده اید رژ گونه تان هم تناژ گلبهی داشته باشد.
کفشی انتخاب کنید که با آن راحت باشید و بتوانید راحت راه بروید. اگر کفش جدید خریدید حتما چند روز قبل چند بار آن را بپوشید.

 

انتخاب روسری با توجه به رنگ پوست
اول از همه لازم است بدانید چه رنگ روسری به رنگ پوست شما می آید. بعد لازم است دقت کنید آیا این روسری به مجموعه لباس های شما هم می آید یا نه. وقتی جواب این دو سوال را دادید یک مسئله را به عنوان نکته نهایی بسنجید:آیا روسری شما لیز می خورد یا راحت روی سرتان می ماند. هیچ کس دلش نمی خواهد در مراسم خواستگاری اش روسری اش مرتب عقب و جلو برود یا خش خش کند.

آراسته باشید
حتما قبل از مراسم دوش بگیرید و از مام رولت استفاده کنید. احتمال اینکه استرس پیدا کنید و عرق کنید زیاد است پس از قبل حساب این قضیه را بکنید. اگر علی رغم استفاده از مام رولت باز هم عرق می کنید از پد ضد تعریق استفاده کنید. این پدها به راحتی به داخل لباس و قسمت زیر بغل می چسبند و مانع خیس شدن لباس تان می شوند. در نهایت اگر خواستید عطر بزنید حتما از یک عطر ملایم و به مقدار کم استفاده کنید. اگر عطرتان تند باشد یا زیاد زده باشید ممکن است باعث آزار مهمان هایتان شوید و این قضیه روی برداشت آن ها از شما تاثیر بگذارد.

کیفیت پذیرایی در شب خواستگاری

مهمان ﻧﻮازی ﻳﻜﻲ از ﺻﻔﺎت ﺑﺮﺟﺴﺘﻪ اﻳﺮاﻧـﻲ‌ﻫـﺎ ﺑﻮده و ﻫﺴـﺖ. اﻳﺮاﻧـﻲ ها در ﻓﺮﻫﻨـﮓ ﺧـﻮد آداب ﺑﺴـﻴﺎری راﺟـﻊ ﺑـﻪ ﻣﻬﻤـﺎن و ﭼﮕــﻮﻧﮕﻲ ﭘــﺬﻳﺮاﻳﻲ از او دارد، برای آن ها فرقی نمی کند که این مهمان خواستگار باشد یا فامیل و آشنا. میوه و شیرینی و چای جزو خوراکی های ثابت پذیرایی از مهمان ها هستند. در ادامه به چند نکته ظریف و کاربردی درباره کیفیت پذیرایی در شب خواستگاری اشاره می کنیم.

۱- میوه و شیرینی

◄ در مراسم خواستگاری بهتر است که خانواده عروس از شیرینی های تر استفاده نکنند؛ چون خوردن آن ها سخت است. شیرینی های خشک و کوچک برای این گونه مراسمات مناسب‏تر هستند.
◄ خانواده عروس سعی کنند که حتما در ادامه مراسم از شیرینی که خانواده داماد تهیه کرده اند نیز استفاده کرده و حتما خودشان نیز از این شیرینی میل نمایند.
◄ میوه نیز بهتر است چیزهایی شبیه سیب و خیار باشد، نه انار و هندوانه که به سبب آب‏دار بودنشان ممکن است باعث کثیف شدن دست و صورت و لباس شوند. سعی کنید در این مراسم بیش از دو نوع میوه استفاده نکنید. فراموش نکنید که رعایت سادگی در این مراسم باعث نزدیکی بیشتر طرفین به هم و گرمی و صمیمیت مجلس می گردد.

۲- چایی گردانی توسط عروس خانم

این مراسم که دارای دیرینه بسیار زیادی است علاوه بر اینکه به نیت اجازه ورود عروس خانم به محفل میهمانان و خوش آمدگویی به آنها می باشد به نوعی به رخ کشیدن ذوق و سلیقه و کدبانوگری وی به خانواده داماد است. عروس خانم در این مراسم باید به چند نکته توجه نماید:
◄ سعی کنید در این مراسم از چای معطر استفاده کنید و هرگز برای خوشبو بودن چایتان از مواد معطری چون هل کوبیده یا دارچین استفاده نکنید، زیرا ممکن است برخی از میهمانان نسبت به این مواد حساسیت داشته باشند یا آن را نپسندند.
◄ با ریختن یک سر قاشق چایی خوری وانیل در قندان، قند ها را خوشبو و خوش طمع کنید. در این راستا نیز می توانید چند عدد قند تزیینی داخل قندانتان قرار دهید.
◄ برای زیبا کردن سینی چای می توانید از گل های زیبا به خصوص گل های طبیعی استفاده نمایید. وجود یک یا دو شاخه گل در سینی نه تنها با ایجاد منظره ای زیبای به فرد مقابل لذت و آرامش می دهد،‌ نشان دهنده سلیقه دختر خانم نیز می باشد.
◄ حتماً چای را به ترتیب سن افراد حاضر در میهمانی تعارف کنید. به همین منظور ابتدای ورود به مجلس در یک نگاه تمام میهمانان را برانداز نمایید تا سن و سال و بزرگی و کوچکی شان را دریابید.
◄ زمانی که نوبت به تعارف چای به آقا داماد می شود سینی چای را مقداری بیشتر در مقابل وی نگه دارید و کمی درنگ نمایید، زیرا اگر عجله نمایید استرس آقا داماد هم چند برابر شده و ممکن است دچار اشتباهاتی چون ریختن چای در سینی یا بر روی خود،‌ بر نداشتن قند و … گردد.

 

مطالب مرتبط :  انتخاب مد متناسب با اندام

                      چگونه می توانیم در سنین جوانی به یک طراح لباس تبدیل شویم؟

منبع :

https://www.portal-rangi.com/

مزون در تهران مزون مدینه لباس مجلسی زنانه

09125073368

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی